Singer-up є платним рекламним партнером поточної весняно-літньої кампанії Тамариса

(Скринька для преси) (Ганновер, 11.03.21) Ганноверне агентство інтернет-маркетингу та PR Aufgesang розширює співпрацю з Wortmann Group. Протягом декількох років Aufgesang підтримує лідера ринку жіночого взуття як платного рекламного партнера, а також з кінця 2019 року спільно відповідає за платні кампанії флагманської групи Tamaris. Цього року наступний крок: Платна стратегія вздовж Подорожі клієнта відповідає за кампанію весна/літо 2021, розпочата у Міжнародний жіночий день.

Поточна кампанія об’єднує цифрові точки дотику – мультиплатформна стратегія в 14 країнах

У нинішній кампанії Тамаріс вісім жінок розповідають свою історію, зосереджуючись на різноманітності та автентичності. «Ми святкуємо жінок, які є компаньйонами, а не конкурентами. Жінки, які відрізняються разом і підтримують один одного всіма своїми сильними сторонами», – говорить Кетлін Бургхардт, керівник відділу маркетингу в Tamaris, описуючи кросплатформе повідомлення кампанії.

Етикетка взуття спирається на багатоплатформовану стратегію через Пошук і відображення Google, YouTube, Facebook, Instagram, Pinterest і TikTok для запуску кампанії – і Гесанг відповідає за розповсюдження через платну рекламу. «Ми раді можливості підтримати Тамариса в цій міжнародній кампанії в 14 країнах, – говорить Крістіан Пенселер, керівник ПГНК в Aufgesang. – Ми використовуємо бюджет цифрового маркетингу в правильних точках дотику для підвищення впізнаваності бренду, зміни сприйняття і, таким чином, досягнення цілей продажів».

Успішна співпраця протягом декількох років

Основою партнерства між Aufgesang і Tamaris є успішна співпраця з Wortmann Group в останні роки. Завдяки своєму статусу маркетингового партнера Google Premier та Facebook, Aufgesang пропонує перевірений досвід у сфері платної реклами та завжди стежить за подорожами клієнтів. Тамаріс виграє від цього: «Зосередившись на подорожі клієнта, можна досягти цільової групи з правильним повідомленням в ідеальний час», підтверджує Кетлін Бургхардт. «Таким чином ми також можемо задовольнити вимоги різних міжнародних ринків. У деяких країнах бренд ще потрібно посилити, але в Німеччині мова йдеться про відкриття нових цільових груп і зміну сприйняття бренду – завдяки динамічній співпраці з Aufgesang в нинішній кампанії платної реклами ми можемо реалізувати це на конкретних точках дотику».
Aufgesang – це динамічно зростаюче агентство для інтегрованих цифрових комунікацій, а також стратегічного інтернет-маркетингу та пошукової оптимізації. Заснована в 1998 році, Aufgesang є не тільки одним з найбільш відомих німецьких агентств у цих областях, але також був одним з десяти постачальників послуг SEO в рейтингу видимості протягом багатьох років. Крім того, Aufgesang світить на рейтинговій платформі роботодавця Kununu з 4,4 балами і був нагороджений Focus як провідний роботодавець за високе задоволення працівників. Крім того, Aufgesang був удостоєний звання Focus Growth Champion 2021 і Financial Times FT 1000 найбільш швидкозростаючих компаній Європи 2021 року.

Міждисциплінарна команда складається з експертів у сферах контенту та інтернет-маркетингу, а також PR, журналістики та автоматизації маркетингу. Приблизно 35 співробітників в даний час обслуговують близько 80 клієнтів у чотирьох крос-функціонально організованих командах з Ганновера. За свій широкий профіль компетенції та багаторічний досвід нагляду за великими бюджетами агентство отримало статус партнера Google Premier багато років тому, що є найвищою офіційно досяжною кваліфікацією для постачальників реклами в пошукових системах.

Захід є співорганізатором SEACamps в Єні та Ганновері, регулярно проводить власні дослідження та дослідження, надає великого значення постійному подальшому навчанню своїх консультантів та працює з надувними програмами, а також широким спектром професійних інструментів для всіх конкретних завдань. Крім того, експерти агентства регулярно діляться своїм досвідом у лекціях, технічних статтях та навчальних завданнях, таких як Лейбніцський університет, Ганноверський університет прикладних наук, Північно-Німецька академія маркетингу та комунікацій, а також на різних спеціалізованих конференціях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *