nVent оголошує про стратегічне партнерство з системами CoolIT – нові стандарти в ліквідному охолодженні на рівні Кабінету міністрів для центрів обробки даних

(Скринька для преси) (Лондон, 15, 21 березня) nVent Electric plc (NYSE:NVT) (“nVent”), світовий лідер у галузі електричних зв’язку та рішень захисту, сьогодні оголосив про стратегічне партнерство з CoolIT Systems Inc., світовим лідером у модульній, масштабованій технології рідинного охолодження для центрів обробки даних. Інтегруючи продукти CoolIT з брендами nVent HOFFMAN і SCHROFF, клієнти мають доступ до комплексних і надійних рішень з високоефективним рідким охолодженням. Що стосується власності та управління, то сторони залишаються незалежними.

Мільйони серверів даних встановлюються по всьому світу щороку, а щільність тепла вбудованих в високоефективні центри обробки даних продовжує керувати потребою в більш ефективних і ефективних технологіях охолодження. Разом nVent і CoolIT запропонують комплексні рішення для високоефективного охолодження рідини з центрів обробки даних, гіпермасштабних і крайових обчислювальних додатків.

«Рідке охолодження є новим стандартом для масштабованих, енергоефективних установок центру обробки даних, – сказав Патрік Макгінн, виконавчий віце-президент з бізнес-операцій в CoolIT Systems. «Це ділове партнерство з nVent дозволяє CoolIT краще обслуговувати індустрію дата-центру. Це через поглиблені, спільні знання та можливість запропонувати клієнтам комплексні консультації, рішення та послуги».

«Технологія CoolIT доповнює пропозицію продуктів для рідинного охолодження nVent, що дозволяє клієнтам отримувати рішення, які поширюються з-за меж шафи до рівня чіпа», – сказав Джо Рузинскі, президент Enclosures в nVent. – Це партнерство відкриває нову главу в нашій розробці рішень для охолодження дата-центру і пропонує надзвичайно привабливі можливості зростання для обох компаній».

Про системи CoolIT

CoolIT Systems спеціалізується на масштабованих рішеннях для охолодження рідини для найвимогливіших у світі високоездатних обчислювальних середовищ. Для ринку ентузіастів ПК CoolIT пропонує неперевершену продуктивність для ряду ігрових систем з використанням запатентованих технологій спліт-потоку. Використовуючи DLC Rack ™ модульну технологію прямого рідинного охолодження, CoolIT дозволяє значно підвищити щільність шафи, продуктивність компонентів та енергоефективність. CoolIT співпрацює з провідними світовими постачальниками ІТ та хмарних послуг і здатна забезпечити високоефективні та надійні рішення для охолодження рідини. Разом CoolIT та його партнери виступають піонерами для загальнонаціонального впровадження ефективних високовипрохідних та високоефективних обчислень. Для отримання додаткової інформації про CoolIT Systems та її технології, будь ласка, відвідайте веб www.coolitsystems.com-сайт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *