Esker на IDC MarketScape: «Лідер» з хмарним рішенням для автоматизації обліку клієнтів в середніх компаніях

Esker також є основним гравцем в IDC MarketScape для saaS і хмарних рішень для автоматизації обліку постачальників
(Скринька для преси) (Фельдкірхен і Ліон, Франція, 16.03.21) Esker, постачальник глобальної хмарної платформи з такою ж назвою, яка підвищує ефективність відділів фінансів та обслуговування клієнтів та міжкомпанійної співпраці, автоматизувати завдання з управління, сьогодні оголосила, що вона є «лідером» на ринку IDC: Всесвітній saaS та хмарні програми автоматизації дебіторської дебіторської спроможності для midmarket 2020–2021 Оцінка постачальників». US47032320, грудень 2020) і як «основний гравець» на ринку IDC: всесвітній saaS та хмарні програми автоматизації кредиторів для корпоративної оцінки 2020-2021 US47032520, грудень 2020).

Розміщення Esker в IDC MarketScape є чітким визнанням рішень компанії з обліку клієнтів та постачальників на основі штучного забезпечення, а також важливих рішень автоматизації ролі в оптимізації грошових потоків.

«Ми пишаємося тим, що були визнані IDC MarketScape лідером у нашому рішенні з бухгалтерського обліку клієнтів і як основний гравець для нашого рішення з бухгалтерського обліку постачальників», – сказав Жан-Мішель Жерар, генеральний директор Esker. «Ця нагорода підтверджує нашу увагу до інновацій та створення вартості для наших клієнтів протягом усього процесу стягнення заборгованості. Управління грошовими потоками є критичним аспектом будь-якої компанії. Наша хмарна платформа дозволяє компаніям керувати своєю цифровою трансформацією через процеси оплати та замовлення на готівку та об’єднує клієнтів та постачальників у своїй екосистемі».

Провідна автоматизація обліку клієнтів сегменту середніх клієнтів

Рішення Esker для автоматизованих облікових записів усуває поширені проблеми, які заважають сучасним компаніям вчасно відновити дебіторська заборгованість. Від управління кредитами до оптимізації доставки та управління рахунками-фактурами до спрощеного процесу оплати та розподілу, Esker автоматизує кожен крок. Це значно скорочує час обробки дебіторської забою та покращує клієнтський досвід.

«Це офіційне визнання IDC MarketScape підтверджує наше рішення розширити набір рішень для бухгалтерського обліку наших клієнтів, на додаток до нашого постійного зростання доходів, щоб оптимізувати загальний збір дебіторської заборгованості, від онбординг клієнтів до розподілу вхідних платежів», – сказав Мод Бергер, менеджер з продуктів Esker. – Наше комплексне і масштабоване рішення добре отримують компанії, які хочуть зробити їх стягнення заборгованості більш ефективним при управлінні своїм кредитним ризиком».

Основний гравець в автоматизації бухгалтерського обліку оптового сегмента

Рішення Esker з автоматизації бухгалтерського обліку постачальників дозволяє організаціям усунути ручні кроки традиційної обробки рахунків-фактур з можливостями збору даних на основі штучного інтелекту, автоматизованої обробки та електронного документообігу. Це економить час і гроші, зменшуючи ризики і покращуючи відносини з постачальниками.

«Висока прозорість і здатність вимірювати продуктивність в облікових записах є найважливішими факторами, які спонукають компанії оцифрувати свої бек-офісні процеси», – говорить Кетрін Дюпюй-Холдіч, продуманий менеджер з продуктів в Esker. «Більшість наших клієнтів переконані, що наше рішення повністю підтримує ці вимоги. Esker забезпечує стандартизовану аналітику і підходить для різних середовищ платформ ERP або middleware. Ми постійно працюємо над покращенням зручності використання та універсальності за допомогою наших інструментів на основі ролі».

Про IDC MarketScapeDas

Модель оцінки постачальників IDC MarketScape призначена для надання огляду конкурентоспроможності постачальників ІКТ (інформаційно-комунікаційних технологій) на даному ринку. Методологія дослідження використовує сувору процедуру оцінки, засновану як на якісних, так і на кількісних критеріях, забезпечуючи центральне графічне представлення позиції кожного провайдера в межах даного ринку. IDC MarketScape забезпечує чітку основу, в якій можна змістовно порівняти пропозиції продуктів і послуг, навички та стратегії, а також поточні та майбутні фактори успіху на ринку постачальників IT та телекомунікацій. Фреймворк також надає покупцям технологій 360-градусну оцінку сильних і слабких сторін поточних і потенційних постачальників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *