Canon розширює свій відзначений нагородами портфель MFP кольору A4, підтримуючи вимоги гібридного світу роботи

(Скринька для преси) (Крефельд, 15.03.21) Сьогодні Компанія Canon анонсувала серію ImageRUNNER C1530, призначену для співпраці та підтримки цифрової трансформації. Два кольорових багатофункціональних пристрої A4 imageRUNNER C1533iF і C1538iF зі швидкістю друку 33 і 33 відповідно. 38 A4 сторінок за хвилину (в кольорі або SW) і швидкість сканування до 150 кадрів на хвилину мають різні цифрові інтерфейси співпраці і можуть бути безперешкодно інтегровані в різні робочі середовища, від невеликих до середніх офісів, в тому ж коорацьованих просторів або як доповнення до парку офісного обладнання A3.

KeyPoint Intelligence прогнозує, що до 2021 року новий стиль роботи стане поєднанням домашніх і офісних робочих місць. Це гібридне середовище, включаючи коорацьовані і гнучкі офісні робочі станції, буде керувати попитом на системи А4, для яких найкраще підходить серія ImageRUNNER C1530. Завдяки поєднанню інтелектуальних можливостей діджиталізації, інтуїтивно зрозумілої функціональності та простих для інтеграції варіантів інтерфейсу в хмару, вони дозволяють командам ефективно та безпечно співпрацювати, незалежно від того, де члени команди.

Співпраця звідусіль
Серія ImageRUNNER C1530 пропонує додаткове хмарне з’єднання, що зробило можливим хмарне рішення Canon, uniFLOW Online. Рішення дозволяє пристроям підключатися до місць призначення хмарних сховищ, таких як Dropbox і OneDrive, дозволяючи користувачам легко зберігати оцифровані документи та надавати колегам спільний доступ до них. Крім того, uniFLOW Online надає єдину платформу для підключення всіх робочих місць, включаючи функцію My Print Anywhere, яка дозволяє користувачеві безпечно отримувати доступ до завдань друку та обмінюватися ними з будь-якого пристрою, підключеного до хмарного сервісу, ідеально підходить для співробітників, які проводять час між різними робочими середовищами.

Підвищення продуктивності праці на робочому місці
Для максимальної продуктивності офісу серія imageRUNNER C1530 надає можливість персоналізувати процеси документування, скоротити час на пристрої і допомогти командам швидше виконувати свою роботу. Пристрої можуть швидко оцифровувати паперові документи швидким двостороннім скануванням за один прохід, а інтелектуальні можливості сканування , що підтримуються оптичним розпізнаванням символів (OCR), зменшують потребу в ручному вводу даних, автоматично зчитуючи інформацію з паперових документів. Функції uniFLOW Online, такі як «Допомога в поданні», які використовують попередньо налаштовані робочі процеси для сканування подібних документів (наприклад.B рахунки-фактури), дозволяють користувачеві вводити ці відомості безпосередньо в програмне забезпечення робочого процесу. Інтуїтивно зрозумілий користувальницький інтерфейс також економить час користувачів, що полегшує пошук необхідних функцій. Функціональні можливості часової шкали означають, що користувачі можуть повторно переглядати попередні параметри одним натисканням кнопки замість того, щоб повторно вводити їх для повторюваних завдань.

Простіше керування гібридною роботою
Серія imageRUNNER C1530 також підтримує більш простий управління IT для гібридної роботи, з рідною сумісністю з Microsoft Universal Print і uniFLOW Online. Microsoft Universal Print спрощує налаштування систем друку, переміщаючи інфраструктуру друку в хмару, усуваючи необхідність локальної установки драйверів і керування нею. Крім того, uniFLOW Online забезпечує просте, централізоване, хмарне управління друком парку пристроїв, незалежно від їх місцезнаходження, включаючи контроль витрат, інтелектуальний аудит, бюджетування та звітність. UniFLOW Online розширює функціональні можливості Microsoft Universal Print з точки зору безпеки, аутентифікації та бухгалтерського обліку. Додаткові функції автоматизованого віддаленого керування допомагають IT-командам ефективніше керувати віддаленими пристроями .B у польових офісах, наприклад, повідомленням про проактивну помилку, сповіщенням про стан витратних матеріалів та замовленням замінних пристроїв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *