Benz Tooling керує даними SolidCAM за допомогою ключових технологій

(Скринька для преси) (Реклінггаузен, 16.03.21) Точність і швидкість підрахунку у виробництві чпу. Якщо ви подивитеся на ці якісні функції, що виходять за рамки чистої обробки машини, додаткові потенціали оптимізації можуть бути використовуватися. Benz Tooling від Haslach в долині Кінзіг використовує ключові технології для управління даними SolidCAM і з тих пір отримав ряд позитивних ефектів.

У виробничому залі БЕНЦ панує тиха, концентрована атмосфера. Йохен Трянкле, як керівник команди з програмування CAM, відповідає за плавні процеси: «Коли ми використовували для зберігання даних SolidCAM на сервері в структурі папок, були випадки, коли були складні моменти. Особливо, якщо колега, який скинув інформацію, раптом був недоступний. Питання про достовірність інформації можуть бути складними”.

ключові технології для виробництва
Для того, щоб оптимізувати цю ситуацію, разом зі своїм колегою Флоріаном Сейлером з конструкції з’явилося цільове зображення. «Ідея полягала в тому, щоб структурувати програми CAM подібним чином з keytech, як в дизайні, щоб кожен мав потрібну інформацію з надійного джерела в потрібний час».

Там CAD-моделі, креслення, статуси версій та інформація, що специфічна для проекту, керуються безпечним аудитом та централізовано за допомогою ключових ЛЖВ. Запит на keytech підтвердив доцільність. SolidCAM дані, а також інформація та документи з виробництва, які є частиною обробки, можуть бути легко керовані за допомогою ключових технологій, а також моделей 3D CAD та проектів з дизайну.

Половина збереженого часу
У січні 2014 року BENZ почала реалізовувати проект і з тих пір змогла озирнутися на стабільно позитивний досвід: «Тепер ми знаходимо всю інформацію, яку ми хочемо відразу, і можемо шукати в усіх напрямках за допомогою зручної функції пошуку. Спеціально для програм CAM була створена маска даних, за допомогою якої компоненти можна знайти в будь-який момент часу. Особливо, коли мова йде про аналогічні компоненти, у нас зараз є величезна перевага. Про функції, які ми зберігаємо в масці keytech, ми швидко знаходимо аналогічні деталі, які вже виготовлені, і беремо їх як шаблон для нового замовлення. Це економить до половини часу, який ми звикли брати”, – говорить Йохен Трянкле.

Швидко і легко
Крім програм CAM, всі затискні ситуації документуються зображеннями і безпосередньо пов’язані зі статтею. Виробництво може легко зрозуміти, як частина розтягується в будь-який час без будь-яких запитів. Відповідними зображеннями можуть бути скріншоти з SolidCAM, на яких програміст показує, як слід робити затиск, а також реальні знімки, зроблені оператором на машині. «Прийняття ключових технологій серед користувачів дуже високе. Причини цього ми бачимо в простій операції. Вона слідує за структурою, яку легко зрозуміти. Оскільки вся інформація централізовано надається системою, джерела помилок зведені до мінімуму”, – говорить Йохен Трянкле.

Джерела помилок систематично виключаються
Пошук по унікальній статті дозволяє уникнути перекручування номерів або помилок інтерпретації, оскільки вони можуть статися при ручному пошуку по структурах папок. Крім того, відразу можна визначити зміни в документах по статті.

У зв’язку з відповідним проектом CAM зрозуміло, з якою версією CAD моделі він був створений. При завантаженні програми в SolidCAM з’являється негайна інформація про те, що модель змінилася. «Робота з keytech і SolidCAM активно допомагає уникнути помилок. Якщо оператор машини вручну вставив зміни в код NC, ніколи не можна було сказати, який статус індексу він був в кінцевому підсумку, або все було включено, щоб частина могла бути виготовлена відповідним чином. З ключовими питаннями взагалі не виникає”, – підсумовує Йохен Трянкле.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *