BenQ SW271C – Новий монітор USB-C для швидкого редагування відео та зображень

Монітор BenQ PhotoVue поєднує в собі блискучу, однорідну якість зображення з найвищою точністю кольору / Ergonomics функції підтримують творчий день роботи
(Скринька для преси) (Оберхаузен, 12.03.21) BenQ, експерт з дисплея, доповнює серію PhotoVue з SW271C, професійним монітором для фотографів. З екраном діагоналлю 68,58 см / 27 дюймів, він пропонує багато місця для цифрового робочого процесу. Він має роздільну здатність 4K UHD, високу точність кольору, кілька налаштувань та функції для професійного редагування відео та зображень. Завдяки підключеності USB-C він підвищує ефективність роботи за рахунок швидкого підключення до відео, аудіо та даних, а також 60 Вт Power Delivery забезпечує зручний спосіб швидкої зарядки пристроїв USB-C, таких як ноутбуки .B, смартфони або планшети. Монітор обробки зображень включає в себе антивідблисковий витяжку, який ефективно зменшує спотворення кольору та віддзеркалення стороннім світлом, а також дротовий контролер екранного дисонаблика Hotkey Puck. Новий BenQ SW271C буде доступний в торгових точках з березня і далі за необов’язковою роздрібною ціною 1499 євро з ПДВ.

Професійний монітор USB-C гарантує найвищу точність кольору

Висока точність кольору, яку професійні редактори зображень цінують, забезпечується 99% Adobe RGB, 100% sRGB та 95% покриттям колірного простору DCI P3, з накінистою узгодженістю кольорів за допомогою вбудованого апаратного калібрування. Кожен SW271C поставляється зі звітом про калібрування заводських кольорів та сертифікатами CalMAN та Pantone. Індивідуальне калібрування обладнання можливе в будь-який час за допомогою 16-бітового 3D-таблиці пошуку (LUT) з власним програмним забезпеченням для калібрування елементів майстер-елементів BenQ, що забезпечує послідовне відтворення кольорів.

Професійні редактори зображень також можуть з нетерпінням чекаємо таких функцій, як покращений чорно-білий режим, GamutDuo – для порівняння зображень та відео в різних колірних просторах, AQCOLOR для точного відтворення кольорів та 10-бітова глибина кольору. Технологія однорідності обчислює і відображає оптимальні значення кольору і яскравості для сотень частин екрану, створюючи блискуче зображення з однорідним освітленням. Дуже широкий кут огляду 178° по горизонталі та вертикалі дозволяє глядачам переглядати результати роботи разом без будь-яких обмежень, навіть якщо екран переглядається боком або зверху або знизу.

Програмне забезпечення Paper Color Sync імітує фарби для фотографій на екрані

За допомогою технології синхронізації кольорів паперу SW271C забезпечує точний попередній перегляд результатів друку, імітуючи вивід друку на папері. Колірний простір, модель принтера та тип паперу можна визначити для оптимального результату. Це дозволяє професійним редакторам зображень переконати себе в якості кінцевого результату ще до завдання друку.

Високий комфорт на роботі

SW271C пропонує максимальну адаптивність до положення сидіння, щоб забезпечити ергономічну роботу. Дисплей можна повертати до 45 градусів з обох сторін і нахиляти вгору і вниз між -5 і 20 градусами. Крім того, стопа монітора нескінченно регулюється на 150 мм у висоту. Для поворотної функції на 90 градусів, включена анти-відблиски легко адаптується до портретного формату. Гаряча клавіша Puck, останнє покоління провідного контролера ЕКРАННОГО ПК, що дозволяє інтуїтивно керувати меню екранного меню та перемикатися між різними колірними режимами, забезпечує найвищий рівень простоти використання. Також можливе призначення власних бажаних параметрів. SW271C пропонує роз’єми для DisplayPort, 2x HDMI® і 2x USB 3.1, USB-C, а також інтегрований зчитувач SD / MMC, не залишаючи нічого бажаного з точки зору підключення.

Редагування відео полегшується

Професійний дисплей підтримує різні формати відео. Це дозволяє монітору виявляти вибрані пристрої, які підтримують SDI-to-HDMI. Ентузіасти фільмів можуть підключити свої пристрої SDI до монітора та насолоджуватися найкращим якісним відеоматеріалом через стабільну та непідшиту передачу сигналу. SW271C також ідеально підходить для ефективного редагування відео в HDR якості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *