Advantech представляє SQF920F/840F FiPS 140-2 сертифіковані SSD з безпечною багатокористувацькою аутентифікацією

(Скринька для преси) (Тайбей, Тайвань, 15.03.21) Advantech, провідний постачальник промислового флеш-накопичувача, представляє сумісні з TCG-OPAL серії SQFlash 840F і 920F. Ці SSD забезпечують оптимальну безпеку даних за допомогою апаратного шифрування AES. Їх розширені функції безпеки відповідають FIPS 140-2 (Федеральний стандарт обробки інформації) Національного інституту стандартів і технологій США (NIST) в програмі перевірки криптографічного модуля*. SSD-накопичувачі SATA/PCIe від Advantech пропонують найвищу продуктивність, довговічність і більш високу ємність для зберігання додатків, які обробляє конфіденційні дані або вимагають підвищеної безпеки.

Захист даних на найвищому рівні**

Багато старих промислових систем не забезпечують належних заходів безпеки. Оскільки кіберзлочинці стають більш витонченими, пошук безпечних рішень для зберігання державних, фінансових, медичних та оборонних додатків залишається важливим аспектом. В даний час влада США і Канади вимагають масового зберігання, що відповідає сертифікатам безпеки, щоб запобігти крадіжці даних. Для цього через три роки будуть виконані сертифікаційні вимоги FIPS 140-2 для масового зберігання в державному/державному секторі. Масове зберігання, сертифіковане FIPS-SED (Self-Encryption Drive), відповідає вимогам федерального уряду щодо безпечного зберігання даних і відповідає заданим алгоритмам шифрування. Це гарантує, що внутрішні процедури обробки даних SSD відповідають стандартам NIST. Сертифіковані рішення забезпечують безпечне зберігання даних для різних додатків, пов’язаних з безпекою, в інфраструктурі, охороні здоров’я, обороні та фінансах.

Відповідність стандартам FIPS для SSD-аутентифікації для кількох користувачів

Для задоволення потреб різних застосувань SSD серії SQF 840F/920F пропонують крипто-двигуни AES-256, сумісні з TCG OPAL, для розширеного самошифрувати. Він підтримує контроль читання і запису, а також провідні механізми аутентифікації для декількох користувачів і кілька безпечних зон в межах сховища. Цими функціями можна керувати за допомогою пакету безпеки DeviceOn / SQ Manager, інтегрованого в Linux або інтегрованого пакета безпеки BIOS. Крім того, прошивці присвоюється цифровий підпис для коду прошивки для запобігання несанкціонованих змін в шов каталозі SSD. Ці накопичувачі забезпечують додаткову стабільність за допомогою самотекстерії всіх криптографічно відповідних апаратних двигунів. Аналогічним чином, SSD мають фізичний захист від підробки, щоб запобігти крадіжці даних шляхом вторгнення ззовні. В цілому, серія SQF 840F/920F, сертифікована NIST, відповідає специфікаціям FIPS-140-2 (рівень 2), забезпечуючи повний і ефективний механізм безпеки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *