1 рік Corona: як змінилася купівельна поведінка німців в умовах пандемії

Один рік Corona змінив торгову поведінку німецьких споживачів надзвичайно у всіх сферах життя: Через повторювані локдауни, збільшення домашнього офісу та соціального дистанціювання в Німеччині переважала нова форма «хорошого споживання», яка, як передбачається, прикрашає багато разів у своїх чотирьох стінах відповідними продуктами. Такого висновку йдеться в поточному “Звіті про споживання корони”, для якого eBay Ads оцінювала пошукові запити за eBay.de за місяць з грудня 2020 року по лютий 2021 року в порівнянні з аналогічним періодом до пандемії 2019/2020 років. У цьому звіті eBay Ads пропонує всім маркетологам і роздрібним торговцям важливий показник, щоб адаптувати свою рекламну діяльність до зміни споживчого попиту. У рік Корони, тому німці хочуть зробити особливо добре: всі хороші продукти (+61 відсоток) і оздоровчі продукти (+34 відсотки) знаходяться в тренді, що сприяє гарному самовидоровлення у власному будинку. Але і кухня (+438 відсотків) і предмети для гурманів (+36 відсотків) для кулінарних шедеврів в не ресторанні часи, Лампи денного світла (+160 відсотків) як заміна сонячного світла, гантелі (+295 відсотків) і чайники (+211 відсотків) для домашнього тренажерного залу, веб-камери (+752 відсотки) для відеоконференцій в домашньому офісі і розумні домашні концентратори (+292 відсотки) для підключеного будинку користуються високим попитом в часи пандемії. Найбільший приріст коли-небудь був зафіксований в рік Корона стрижки волосся (+1508 відсотків). Невдахи, з іншого боку, включають весільні прикраси (-47 відсотків), dj-сети (-53 відсотки) і рушники для сауни (-53 відсотки).

Почуваються добре, незважаючи на пандемію: німці роблять себе красивими вдома
Корона загострила фокус на дому. Рідко людям доводилося проводити так багато часу у власних будинках. Принаймні, вони хочуть цього приємно: ремонт, декорування та перебудова є одними з кращих професій німців у рік пандемії. Попит на меблі (+15 відсотків) та оздоблення (+20 відсотків) відповідно високий. З домашніми аксесуарами, такими як декоративні пляшки (+125 відсотків), лампа настрою (+97 відсотків) і ароматичні свічки (+79 відсотків), споживачі роблять себе комфортно. А з точки зору зручності дуже популярні також бігові штани (+67 відсотків) і спортивні костюми (+38 відсотків). Ви також можете зберегти це, коли мова йде про фітнес (+26 відсотків): Для того, щоб підтримувати себе у формі під час пандемії, німці покладаються не тільки на ергометри (+112 відсотків), пробіжки (+47 відсотків) та інлінери (+40 відсотків).

Трохи розкоші як балансу: маленькі кулінарні шедеври та оздоровчі страви високо на порядку денному
Німцям також потрібна невелика розкіш як компенсація за позбавлення від пандемії: крім хорошої їжі, все більше споживачів «винагороджують» себе за цей час невеликими кулінарними шедеврами, такими як хороший келих віскі (+58 відсотків), шоколад (+17 відсотків) або спеціальне вино (+13 відсотків). Німці також роблять так само добре зі своєю домашньою оздоровчою програмою: купальні кристали (+180 відсотків) для заспокійливої ванни для релаксації, масажні засоби (+73 відсотки), зволожувачі (+53 відсотки) і навіть власна домашня сауна (+55 відсотків) процвітали в рік Корони.

Домашній офіс, розумний будинок і дозвілля: важливе правильне обладнання
Концепції домашнього офісу та домашнього навчання поставили багато споживачів на випробування. В обох випадках ви відчуваєте себе дійсно комфортно, тільки якщо обладнання має рацію. Тому інтерес до столів і комп’ютерних меблів (+44 відсотки) різко зростає протягом довгих робочих і шкільних днів вдома. Крім веб-камери, основна увага приділяється технічним оснащенню на гарнітурах (+206 відсотків), моніторах (+57 відсотків) і принтерах (+53 відсотки). Для більшої зручності у вашому власному будинку Інтернет речей (IoT) набирає обертів з відповідними додатками, такими як освітлення розумного будинку (+150 відсотків), розумні колонки (+65 відсотків) та розумні окуляри (+14 відсотків). Технічні пристрої також стають все більш популярними для дозвілля, в той час як Corona: ігрові приставки (+77 відсотків), ПК і відеоігри (+41 відсоток) і відео окуляри (+34 відсотки) знаходяться на вершині списку серед німців, щоб проводити багато часу вдома. Але також головоломки і ігри терпіння (+106 відсотків), шахи (+57 відсотків), а також будівельні блоки (+123 відсотки) і ремісничий матеріал для маленьких (+32 відсотки) відчувають справжній ренесанс.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *