Успішна архівування через інтерфейс CMIS

(Скринька для преси) (Ной-Ітенбург, 16.03.21) З 22 по 25 березня 2021 року IT-онлайн-журнал запрошує спільноту SAP на свій щорічний віртуальний конгрес. Бенні Шредер (KGS Software GmbH) та Армін Рем (EnBW) розкають про переваги архівування документів, контрольованих CMIS, в рамках онлайн-заходу 23 березня 2021 року.

Цьогорічна IT-онлайн-конференція буде зосереджена на тому, як керівники IT-рішень можуть підготуватися до майбутнього SAP. Важливими напрямками є управління та архівування документів. На 2021 рік вже можна побачити чітку тенденцію до інтерфейсу CMIS. Але як компанії можуть відокремити себе від традиційного підходу ArchiveLink? Які передумови для змін і які переваги?

Бенні Шредер і Армін Рем відповідають на ці та інші питання на своїй практичній лекції. Армін Рем, сервісний менеджер, EnBW Energie Baden-Württemberg AG: «Зміна ландшафту в IT, зміна рамкових умов і нових технічних можливостей також вимагають нових інтерфейсів». У своїй презентації він описує, що змусило його наблизитися до проекту CMIS на ранній стадії і як він керував конкретною реалізацією.

Бенні Шредер, керівник R&D, KGS Software GmbH: “SAP встановив CMIS як інтерфейс для архівації документів та даних. ArchiveLink більше не відіграє певної ролі в хмарних сервісах. Однак, як перехід досягає успіху і що відбувається з величезною кількістю архівних документів і даних, залишається без відповіді. Це наш обов’язок – активно підтримувати наших клієнтів». Саме тому Шредер надає технічні деталі та специфікації для зміни технології у своїй презентаційної частині.
Програмне забезпечення KGS GmbH
Штаб-квартира KGS Software GmbH зі штаб-квартирою в Ной-Ітенбурзі була фахівцем з цифрового архіву для провідних компаній по всьому світу вже більше 20 років. Дані та документи з SAP, а також документи з інших провідних додатків переносяться та архівуються за допомогою високоемоційне, ощадливе програмне забезпечення. Під брендом «tia®» – інтелектуальним архівом – виробник архіву з 2020 року об’єднує всі кг продуктових модулів для створення спільного бачення інтелектуального архіву документів. tia® означає автономну архівування, підключається до будь-якого додатку, рішення для зберігання та хмарних технологій, і надає компаніям єдину точку істини (SPoT) для доступу до документів. Kgs сертифікує інтерфейси ArchiveLink ® ILM для SAP по всьому світу з 2005 року і є глобальним партнером SAP Value До доданої вартості. Для отримання додаткової інформації див.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *