Славний GMMK Pro: шедевр з точки зору технології та дизайну!

(Скринька для преси) (Берлін, 15.03.21) Ваша індивідуальна розкішна клавіатура. З GMMK Pro, Glorious PC Gaming Race представляє модульну ігрову клавіатуру, яка відповідає найвищим вимогам. Шикарний алюмінієвий корпус з чорниці зберігається в 75-відсотковому макеті TKL, надаючи рукі миші додаткову свободу пересування. Механічні перемикачі та клавіатури продаються окремо, тому ви маєте повний контроль над комбінаціями, які найкраще підходять вам. Передзамовлення зараз у Caseking!

Корпус клавіатури виготовлений з точно виготовленого з ЧПУ фрезерованого алюмінію. Це дає GMMK Pro якісне відчуття і, завдяки своїй стійкості, є ідеальною основою для тривалого твору коханця.

Додаткові гумові шари роз’ємо базову пластину і друковану плату з корпусу. Це забезпечує особливе відчуття перекидання і приглушує шум, так що GMMK Pro звучить приємно, незважаючи на металевий корпус. За допомогою відповідних перемикачів шум для набору тексту може бути адаптований до вашого особистого смаку.

Всі особливості Glorious GMMK Pro з першого погляду:
– Модульна механічна клавіатура в ISO або ANSI макеті
– Форм-фактор TKL (75%) без числового блоку
– Шумоізоляція проміжного шару гуми
– Повністю програмна поворотна ручка
– Включає інструменти для швидкої заміни вимикачів і ключів
– Сумісний з 5-контактними перемикачами кнопок
– Виготовлений з алюмінію з ЧПУ
– Інтегроване освітлення RGB з південними світлодіодами
– Вільно налаштовувані бічні світлові смуги
– N-key ролловер і анти-привидів через USB
– Немає перемикачів і ключів включені, продаються окремо Попередньо встановлені стабілізатори GOAT використовуються для зміцнення більших кнопок. Вони гарантують, що вони не коливаються і не згинаються при сповіщенні і змащаються славними колишніми роботами. Стабілізатори прикручуються так, щоб вони не хиталися, а легко змінні. Glorious GMMK Pro поставляється як баребон, тому у вас є вільний вибір на перемикачах та клавіатурах. Завдяки 5-контактним контактам можна додати до кожної клавіші інший перемикач і налаштувати клавіатуру відповідно до своїх уподобань. І якщо перемикач зламаний, ви просто замінити його.

Кожна окрема база вже є заводською, оснащеною південним RGB-світлодіодом, який сяє 16,8 мільйонами кольорів. Дві світлові смуги з боків корпусу клавіатури доповнюють RGB освітлення Glorious GMMK Pro і дають м’яке світло навколишньому середовищу.

Завдяки роз’єму USB-C на клавіатурі, у вас також є вільний вибір з’єднувального кабелю і ви можете вибрати його колір відповідно до ключів. Це також має перевагу, що в разі розриву кабелю вся клавіатура ще далека від кінця.

Нещодавно розроблене програмне забезпечення Glorious Core дає вам повний контроль, щоб ви могли насолоджуватися своїми іграми так, як ви хочете. Простий у використанні інтерфейс дає змогу налаштовувати освітлення, макроси, ярлики тощо. Крім того, GMMK Pro сумісний з відкритим вихідним кодом рішень від VIA і QMK. Таким чином, він пропонує вам можливість глибше заглибитися в тему окремих клавіатур.

Два варіанти кольорів служать основою для вашої особистої клавіатури: Виберіть зі сріблястого Білого Льоду і чорний чорний шифер. Обидва вони доступні в ANSI та версії ISO і тепер можуть бути попередньо замовлені у Caseking. Очікується, що клавіатури ANSI будуть доступні з червня, а варіанти ISO – з липня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *