Розумніші технології та менше проблем – 3 причини використання AIOps

(Скринька для преси) (Бьоблінген, 16.03.21) Сьогодні компанії стикаються з постійно зростаючими горами даних, які вони генерують зі своїх різних сфер бізнесу. Операційні IT-операції також не очікуються, особливо для компаній, які працюють в гібридних IT-середовищах з сумішшю локальних серверів і хмари. Особливо в таких складних ІТ-інфраструктурах важливо якомога швидше виявити і вирішити проблеми, перш ніж вони вплинуть на кінцевого користувача. Рішення AIOps – Штучний інтелект для IT операцій. Ці програмні рішення допомагають вирішити проблеми продуктивності або переоформлення за допомогою машинного навчання та штучного інтелекту для аналізу даних з it-операцій у режимі реального часу. За допомогою цих аналізів IT-команди можуть виявляти та вирішувати потенційні проблеми. Майкл Прокопіо, менеджер з маркетингу продуктів Micro Focus, пояснює переваги, які компанії отримують, впроваджуючи рішення AIOps:

1. Швидше вирішення проблем

Великою перевагою AIOps є те, що він може отримувати доступ до даних з різних доменів, таких як мережі, сервери, застосунки тощо, підтримуючи ролі домену та між доменами. Це збільшує ймовірність виявлення конкретної причини, наприклад, відмови в роботі IT. Рішення AIOps може оцінювати дані з дуже різних джерел і знаходити інші зв’язки, які не обов’язково очевидні. Інші точки даних також гарантують, що базовий алгоритм штучного ШІ швидше вчиться і вдосконалиться в довгостроковій перспективі. Однак, використовуючи цей великий обсяг даних, рішення AIOps незабаром зможе досягти більшого масштабу. Тому організації повинні спочатку усвідомити свої бізнес-цілі та структуру та обрати правильний підхід до впровадження рішення AIOps — і почати з меншого тестового проекту, наприклад, для вирішення конкретної проблеми.

2. Кращий і більш всебічний аналіз

Хоча багато інструментів домену зараз пропонують можливості штучного інтелекту, вони обмежуються власним силосом зберігання. Наприклад, вони часто можуть повідомляти про такі симптоми, як інцидент із безпекою. Однак, якщо причина знаходиться в іншому домені, IT-команді все одно додається широко і, можливо, вручну в усіх повідомленнях. За допомогою AIOps компанії можуть заощадити багато часу і грошей на цьому усунення несправностей, адже пошук можна зробити автоматично і точніше. Централізоване озеро даних, в якому зберігаються всі дані, нав’язує порядок в обсягах даних і дозволяє централізовано інсайтувати ці дані.

3. Більше доданої вартості за допомогою автоматизації

Автоматизація має вирішальне значення для того, щоб AIOps працював ефективно і безперебійно. Це дозволяє рішенню самостійно розпізнавати, коли додаються нові кінцеві точки, такі як віртуальні сервери, який шаблон моніторингу повинен бути використаний для якого джерела даних, або яке повідомлення про помилку фактично ідентифікує причину збою. Таке поєднання аналізу проблем на основі штучного ші з автоматизованим робочим процесом підвищує ефективність інфраструктурних ресурсів і надзвичайно прискорює вирішення проблем. Ця автоматизація також дозволяє організаціям використовувати своїх співробітників в інших місцях для більш важливих і цікавих завдань. Оскільки автоматизація та такі інструменти, як AIOps, працюють пліч-о-пліч, співробітники отримують багато цінного часу назад у своїй повсякденній роботі, за допомогою якої вони можуть проводити інші захоплюючі заходи.

Висновок

За допомогою AIOps організації можуть знижувати рівень дефолту, підвищувати спритність, а також конкурентоспроможність. It-операції швидше для аналітики на основі штучного аналізу, щоб визначити та вирішити, перш ніж вони досягнуть кінцевого користувача. Ось чому варто використовувати AIOps, особливо в організаціях з багатьма різними джерелами даних та гібридним IT-середовищем. Крім того, автоматизація цих процесів оптимізує ІТ-інфраструктуру, вивільняючи ресурси, які можна використовувати в інших місцях, і розкриваючи новий потенціал всередині компанії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *