Рекомендація щодо продуктів ICY DOCK: перехід на NVMe

(Скринька для преси) (Дуйсбург, 12.03.21) Хоча поява NVMe (Non-Volatile Memory Express), нового протоколу для високошвидкісного зберігання, внесло багато змін у зберігання даних, конфігурації обладнання в центрах обробки даних та компаніях Tier-1 залишилися практично незмінними або розглядали можливість використання комбінації дисків SATA та NVMe. Деякі з них не вагаться в оновленні, оскільки вони мають конкретні проблеми, такі як.B. сумісність, вартість оновлення та базове використання нового протоколу зберігання. У міру зростання даних організаціям може знадобитися переосмислити спосіб збір, зберігання, отримання та перетворення даних. ICY DOCK спростив обробку даних, розробляючи нові методи, сумісні з усіма комп’ютерними та серверних системами на ринку.

ЧИ ПОВИНЕН Я БУТИ НА NVMe АБО В SATA?

Вибір між двома протоколами залежить від використання та програм, з якими має працювати обладнання. Інтерфейс SATA був стандартним протягом десяти років і використовується в багатьох областях і галузях промисловості, оскільки відомий своєю надійністю і економічністю. З останнім інтерфейсом NVMe швидкість передачі даних набагато перевищує швидкість передачі SATA 6 Gbps і досягає швидкості до 32 Gbps (або 64 Gbps з PCIe 4.0).

Ще одним фактором, який слід враховувати, є ціна SSD-накопичувачів NVMe (особливо M.2), яка впала в останні роки, оскільки вони пішли в масове виробництво для задоволення підвищеного попиту. Ціни на однакову ємність між SSD-SSD SATA і SSD-дисками NVMe-M.2 можуть варіюватися приблизно від 10 до 15%, що робить стрибок між SSD-SSD SATA і NVMe-M.2 дешевшим. Якщо пропускна здатність і швидкість є пріоритетом для вашого використання, перехід на NVMe M.2 буде кращим вибором.

PCIe U.2 NVMe (версія формату 2,5 дюйма) SSD зазвичай використовуються в галузях, де важливою є середня пора між невдачами (MTBF). U.2 диски, як правило, мають більш високий MTBF в порівнянні з M.2 NVMe дисків. Вартість значно вище, але якщо довговічність і швидкість є важливими вимогами, використання U.2 дисків буде кращим варіантом.

Незалежно від того, який диск NVMe використовується, у нас є корпуси для зберігання даних для кожного типу диска. MB720M2K-B дозволяє використовувати кілька дисків NVMe-M.2, в той час як MB699VP-B дозволяє використовувати кілька дисків U.2.

Альтернативним економічно ефективним методом було б придбати широко доступний SSD M.2 NVMe і об’єднати з нашим EZConvert MB705M2P-B, щоб імітувати форм-фактор 2,5-дюймового диска U.2 з тим же портом SFF-8639. Це ідеальне поєднання без втрати продуктивності або швидкості і при меншій вартості.

ЧОМУ КРИЖАНИЙ ДОК NVMe CASE?

ICY DOCK має більш ніж 24-річний досвід у розробці, виробництві, брендингу та розповсюдженні комп’ютерних сховищ даних та корпусів, які використовуються та схвалені такими компаніями, як Google, HP, американські сили та багато інших. Лінія NVMe в основному є частиною нашої серії ToughArmor. Наші вольєри можна використовувати в найжорсткіших і найжорсткіших умовах, так як корпус і проріз виготовлені з повної металевої конструкції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *