Підлітки сьогодення: світловідбиваюча покупець і кмітливі користувачі ЗМІ

Сліпі послідовники чи цифрові смомоти? Колись німецькі підлітки сьогодні проявили себе як саморефрегативні та ставлять під сумнів власні цифрові дії. Хоча Instagram, WhatsApp & Co є невід’ємною частиною повсякденного життя більшості підлітків, 78 відсотків від 13 до 17 років не довіряють всьому контенту, опублікованому в Інтернеті. І 67 відсотків з них також думають про свій слід у соціальних мережах та вплив їхніх публікацій заздалегідь на публікацію продуманого вмісту. Підлітки, принаймні, як відбивні при покупці: 63 відсотків прийняти рішення про покупку тільки після великих досліджень продукту. Для більш ніж одного з двох підлітків, основна увага приділяється в першу чергу на стійкі бренди, які беруть на себе відповідальність за людей і навколишнє середовище. Близько двох третин молодих людей (62 відсотки) не мають нічого проти реклами, коли вона стосується речей, які їх цікавлять. Це результат поточного дослідження «Звіт про споживачів підлітків», яке [m]SCIENCE провело як центральний дослідницький підрозділ GroupM. У цьому дослідженні [m]SCIENCE і GroupM надають багато рекламних інсайтів про бажану цільову групу підлітків, щоб адаптувати маркетингові заходи до їх поточного споживання та поведінки в засобах масової інформації.

Використання медіа: суверенне поводження зі ЗМІ та інтенсивна взаємодія з медіаконтентом
Опитані підлітки мають сильну медіаграмотність. Як «цифрові аборигени» вони виросли в Інтернеті і характеризуються високотехнологічним знайомством. Майже 90 відсотків користуються додатками мобільного зв’язку щодня через смартфон або планшет. Як і очікувалося, щоденне використання соціальних медіа також дуже високе, на рівні 82 відсотків. При використанні каналів соціальних медіа WhatsApp є чітким номером один (83 відсотки використовують його щодня), за ним йдуть YouTube (51 відсоток), Instagram (42 відсотки), Facebook (32 відсотки) і Snapchat (24 відсотки). На додаток до соціальних медіа, телебачення як класичний канал продовжує відігравати важливу роль у повсякденному медіа-житті молодої цільової групи: 76 відсотків підлітків дивляться телевізор щодня, і цілих 90 відсотків щотижня. Незважаючи на високий рівень цифрового споживання, підлітки критично ставляться до цифрового медіаконтенту, всупереч популярним переконанням. Тому соціальні мережі не тільки пов’явають їх з безтурботним проведенням часу. Онлайн-булінг є проблемою, про яку вони серйозно турбуються для 51 відсотка.

Поведінка споживачів: Підлітки демонструють раціональну поведінку покупки з більш глибокою потребою в інформації
Підлітки можуть бути описані типом покупки як “розумні покупці”, які приймають світловідбиваюваю рішення про покупку. Більш ніж кожен з двох опитаних підлітків інвестує час у комплексні дослідження перед покупкою продукту. Сорок два відсотки від 13 до 17 років не роблять спонтанних покупок, але хочуть заздалегідь дізнатися більш детальну інформацію про відповідний продукт. В середньому, близько 55 євро доступні підліткам як щотижневі кишенькові гроші. Основними сферами, де вони витрачають свої гроші, є солодощі / напої (69 відсотків), їжа (53 відсотки) та одяг (47 відсотків).

Джерела впливу: Друзі та родина перед зовнішніми джерелами інформації
Підлітки розглядаються галуззю як прибуткова цільова група і мають спокусу впливати через численні джерела. Однак, згідно з дослідженням, молодь дуже піклується про те, що думають про тему люди у своїй приватній сфері. Обмін з власним соціальним середовищем і відповідний резонанс є важливим орієнтиром для підлітків: друзі (87 відсотків) і сім’я (85 відсотків) сприймаються як найбільш надійні джерела і мають найбільший вплив на прийняття рішень. Однак вплив соціальних медіа (33 відсотки) не слід недооцінювати і приблизно так само високо, як у шкільних вчителів (35 відсотків). На відміну від цього, опитані підлітки кажуть, що змі (26 відсотків) і знаменитості (11 відсотків) мають менший вплив на їх рішення.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *