Повне платіжне рішення Novalnet тепер доступне в магазині SAP®

(Скринька для преси) (Unterföhring, 11.03.21) Інтегруючи обробку платежів Novalnet “все в одному”, SAP Commerce Cloud забезпечує безпечну та безперебійну обробку платежів. Це означає, що всі вимоги до оплати відповідають одній платформі.

Постачальник платежів Novalnet оголосив, що його все-в-одному повне рішення для обробки платежів у SAP Commerce Cloud тепер доступне в ® SAP. Останній нещодавно був об’єднаний з Sap App Center як єдиний цифровий ринок для пропозицій SAP та партнерів.

Платіжний зв’язок Novalnet легко інтегрувати з SAP Commerce Cloud, допомагаючи компаніям підвищити ефективність та вивезти дохід від електронної комерції на новий рівень. З цією метою Novalnet надає своїм клієнтам по всьому світу більше 15 повністю автоматизованих послуг, пов’язаних з професійною обробкою платежів на одній платформі.

«Ми працюємо з кращими партнерами»

«Наша мета – встановити найвищі стандарти в світі платіжних операцій, пропонуючи нові послуги та функціональні можливості через постійні інновації», – сказав Габріель Діксон, засновник і генеральний директор Novalnet. «Щоб прискорити цей процес, ми працюємо з кращими партнерами у фінансовому середовищі. Це дозволяє нам пропонувати передову глобальну платіжну платформу компаніям по всьому світу. Завдяки нашому безпроблемним платіжному рішенню, яке тепер доступне в SAP Store, компанії, що використовують SAP Commerce Cloud, мають доступ до всеосяжного, надійного та індивідуального платіжного рішення, яке відповідає високим вимогам швидкозростаючих підприємств”

Novalnet пропонує компаніям електронної комерції все-в-одному рішення, яке відповідає всім вимогам, пов’язаним з професійною обробкою платежів від оформлення замовлення до стягнення заборгованості. Це включає в себе понад 200 способів оплати, запобігання шахрайству в режимі реального часу та управління ризиками, автоматизоване виставлення рахунків, управління підпискою та членом, інтегровані рішення для маркетплейсу, управління дебіторської засіки, аналіз даних та індивідуальну звітність.

Покупки досвід, щоб бути весело

Лише за допомогою однієї інтеграції та одного контракту міжнародні компанії можуть обробляти більше 150 валют у 25 валютах з автоматичною координацією – і без валютних зборів. Novalnet зміцнює успіх продажів цих компаній, оскільки постачальник платіжних послуг пропонує клієнтам досвід покупок, які повинні бути цікавими. Платежі через Novalnet є простими, зручними та безпечними. Це, і, отже, менше скасувань, забезпечується цілим рядом функцій, таких як оплата в один клік, інтелектуальний вибір типу платежів (Smart Payment Selection), крос-магазинні платежі, Click & Collect, токенізація платіжних даних, процедури безпеки, такі як 3D-Secure, платіжні посилання (Pay by Link), специфічні для транзакцій ІБАни та багато іншого.

Нещодавно SAP об’єднав Магазин SAP та App Center SAP в єдиний ринок під store.sap.com. Він забезпечує спрощений і підключений цифровий досвід клієнтів для пошуку, спроби, покупки та оновлення більш ніж 1800 додатків. Рішення, доступні там від SAP та його партнерів, розглядаються та звільняються SAP.

Novalnet є партнером SAP у програмі ® SAP. Таким чином, Novalnet уповноважений розробляти, продавати та продавати програмне забезпечення для технологічних платформ SAP, які надзвичайно поширені в корпоративному світі. Програма SAP PartnerEdge надає інструменти, переваги та підтримку для розробки високоякісних інноваційних додатків, які відповідають конкретним потребам бізнесу – швидко та економічно ефективно. Програма включає в себе доступ до всіх відповідних технологій SAP в простому фреймворку і з одним контрактом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *