Нова обчислювальна платформа графічного процесора Edge-AI з графічними процесорами NVIDIA® RTX 30

(Скринька для преси) (Гребензелл, 15.03.21) Bressner Technology, спеціалізований постачальник рішень для промислового обладнання, сьогодні додав свій новітній вбудований ПК Nuvo-8108GC-XL від Neousys Technology до свого асортименту. Це комп’ютерна платформа графічного процесора Edge AI, яка підтримує карти NVIDIA® GPU від серії RTX 30 до RTX 3080 і має процесори Intel® Xeon® E або Intel® Core™ 8th і 9th Generation. У поєднанні з FP32, система пропонує обчислювальну потужність графічного процесора до 29.8 TFLOPS, прокладаючи шлях для методів графічних обчислень, таких як автономне водіння, обробка зображень та інтелектуальний відеоаналіз.

Для розміщення останніх відеокарт серії RTX 30 в системі Nuvo-8108GC-XL має новий корпус, який додатково підтримує тепловий дизайн і запатентований тепловий розсіювач, виводячи найкращу можливу продуктивність з серії відеокарт і його неоднорідної паралельної архітектури обчислень. Крім того, Nuvo-8108GC-XL має додатковий слот x8 PCIe (4 смуги) і слот x16 PCIe (8 смуг). Це дозволяє додавати будь-які карти розширення, щоб доповнити функціональність, щоб реалізувати обчислювально-інтенсивні програми. До них відносяться .B відеоаналіз і тестування зору глибокого навчання або зв’язок 4G / 5G через розширення M.2.

Як наступник Nuvo-8108GC, центральний контролер Baidu Apollo 2.0 – платформи з відкритим вихідним кодом для автономного водіння – Nuvo-8108GC-XL також має різні інтерфейси з гвинтами з’єднань і широкий діапазон постійного струму для задоволення вимог до продуктивності графічних типів RTX 30 навіть при високих температурах. З вбудованим контролем запалювання платформа може використовуватися в транспортних засобах і поставлятися безпосередньо через їх електромережу. Крім того, запатентована теплова конструкція, вдосконалена демпфуючий планка і стабілізаційна планка графічного процесора дозволяють інтерференційно працювати в умовах удару і вібрації, а також коливання температури.
Як системний будинок і дистриб’ютор доданої вартості для промислових апаратних рішень, компонентів, аксесуарів і вбудованих рішень, Bressner пропонує широкий портфель для широкого спектру застосувань в промисловому середовищі. Індивідуальні рішення для автоматизації машин, логістики та транспорту та виробництва є частиною спектру послуг компанії, а також комплексного сервісу в таких сферах, як AI-додатки, машинне / глибоке навчання, мережі, інтелектуальна роздрібна торгівля, зв’язок та безпека. Штаб-квартира компанії знаходиться в Німеччині. Материнська компанія One Stop Systems базується в США.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *