«Легка» розвага: 4-кратне кріплення монітора для кріплення стрижня в проектах переобладнання

(Скринька для преси) (Діссенхофен, 12.03.21) Інформація про пасажирів є обов’язковою в громадському транспорті – модернізація обумовлена обмеженим простором або складними кутами огляду від місць, але часто є викликом для операторів. Щоб було особливо легко встановити монітори для переобладнання проектів, FELA тепер пропонує гнучку концепцію для 4-швидкісної гондоли з TFT-моніторами.

Гнучка концепція кріплення для інформації про пасажирів

Спочатку розроблена для переобладнання в поїздах Regio, ця концепція тепер також втілила його в стандартний репертуар FELA: 21,5-“V-гондола пропонує простір для чотирьох TFT-моніторів і дозволяє нескладний монтаж завдяки механічній конструкції та низькій мертвій вазі.

Ця концепція особливо цікава для проектів переобладнання, оскільки кронштейн використовує існуючі стрижні в пасажирському відсіку і, таким чином, пропонує швидку і економічно ефективну альтернативу високоіндивідуалізованим рішенням практично для всіх моделей транспортних засобів, будь то трамваї або поїзди.

За замовчуванням є три отвори для трьох різних позицій, в залежності від відстані стрижнів утримання. Якщо відстань все-таки відхилиться, рішення можна налаштувати без особливих зусиль.

Завдяки вмілому використанні існуючих стрижнів утримання і позиціонування в середині пасажирського відсіку з відповідним кутом нахилу, можна легко дотримуватися необхідних вказівок щодо видимості моніторів. Якщо потрібні додаткові монітори на перегородки або на пасажирських проходах, FELA пропонує однаково гнучкий і простий у обслуговуванні 2-кратний кронштейн.

Розташування двох дзеркальних панелей і валу кабелю посередині дозволяють встановити гондоли і підключення до електропроводки до того, як повинні бути встановлені монітори. По-перше, легка алюмінієва гондола з всього 22 кг відмерлої ваги кріпиться до стелі і тільки на другому кроці З’єднуються і встановлюються монітори TFT, що означає значний рельєф збірки в порівнянні зі спільними рішеннями.

Надійні 21,5-“TFT панельні монітори від FELA, спеціально розроблені для використання на залізниці, ідеально відповідають механічній концепції кронштейнів, забезпечуючи продуманий комплексний пакет для модернізації інформаційної системи пасажирів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *