З системою ERP для більшої стійкості

Сьогодні компанії повинні бути все більш фінансово успішними. Заявники, співробітники, клієнти та інвестори вимагають більш стійкої економіки. Система ERP також відіграє тут ключову роль.

Завдання ERP-системи масово змінилося в останні роки, від чистого управління товарами до основи цифрової трансформації. Зовсім недавно вона взяла на себе ще одну ключову позицію: як центральний хаб для більш стійкого управління операціями. Виробник програмного забезпечення proALPHA описує, в яких областях ERP-система вже сприяє більшому захисту навколишнього середовища:

Збереження паперу
Навіть якщо повністю оцифрована операція залишиться баченням: компанії, які обробляють якомога більше процесів через систему ERP, економлять папір і таким чином активно сприяють захисту лісів. В адміністрації це досягається, наприклад, за допомогою цифрової обробки вхідних рахунків-фактур. Так само, вихідні рахунки-фактури повинні бути перетворені в електронні рахунки-фактури, якщо це можливо. Там, де це поки що неможливо, компанії можуть принаймні звернути увагу на нейтральну до CO2 доставку. Але навіть у виробництві ще багато чого відбувається на папері – від БОМ і плану роботи до зворотного зв’язку. Збір мобільних операційних даних (BDE) не тільки ставить кінець економії паперу, але і скорочує час проведення.

Мінімізувати споживання ресурсів
Стале управління ресурсами передбачає максимально ефективне, економно та вигідно використання матеріалів. Система ERP запускається тут в декількох місцях, наприклад, через інтелектуальне планування виробництва. Замовлення можна згрупувати таким чином, щоб генеруюся якомога менше відходів, наприклад, при штампування або лазерному різанні. З метою мінімізації виробничих помилок і відходів допомагає забезпечення якості при обробці даних в режимі реального часу: ще один будівельний блок для зниження витрати матеріалу.

Однак стале виробництво передбачає не тільки невелику кількість матеріалу. Якщо ви хочете уникнути надлишкового запасу, ви можете, наприклад, виробляти меншими партії розміром до лота 1. Автоматизоване планування виробництва бере на себе планування ресурсів і об’єднує потрібну кількість матеріалу в потрібний час з потрібними інструментами та персоналом.

Назустріч циркулярній економіці
За допомогою управління життєвим циклом продукту (PLM) компанії робить перший крок до циркулярної економіки. Основним будівельним блоком для цього є функціонуючий менеджмент постачальників. Це єдиний спосіб запобігти виявленню та перевірці стійких та етичних умов виробництва, щоб стати паперовими битвами по ланцюжку поставок. Крім того, сучасна ERP система дозволяє повністю простежити партії і серії до джерела матеріалу.

Ця мета також підтримується прогностичним обслуговуванням: і не тільки тому, що термін служби виробів і машин може бути продовжений. Профілактичне обслуговування також запобігає непотрібній заміні запасних частин і, таким чином, надмірному споживанню матеріалу. Крім того, прагнення до більшої стійкості створює нові бізнес-моделі, від оренди та оплати за використання моделей до захищення та рефляції. Виробники – і ERP-системи – все більше адаптуються до цього.

Розумніші в дорозі
Все більше компаній зараз працюють над практичними та екологічно чистими концепціями мобільності для своїх співробітників. Ключовий компонент: Віддалена робота. Адже ті, хто працює з домашнього офісу, рятують себе безліч поїздок в офіс. Крім того, використання сучасних інструментів управління проектами, інтегрованих в систему ERP, виключає необхідність багатьох призначень на місці і, таким чином, відряджень. До найсвіженішої інформації, яка настільки важлива для розподіленої командної роботи, можна отримати доступ у будь-який час і з будь-якого місця. ERP-системи також підтримують ефективну внутрішньологістику: наприклад, система розташування в реальному часі (RTLS) швидко показує непотрібні маршрути та транспорти.

Зменшити споживання енергії
У міру просування діджиталізації зростає попит на енергію в дата-центрах. У майбутньому, таким чином, стає все більш важливим використовувати обчислювальну та обчислювальну потужність у змістовний спосіб. Тому повинні збиратися і зберігатися тільки ті дані, які дійсно потрібні. На додаток до економії даних, інтегровані модульні ERP системи також запобігають надлишковому зберіганню даних у розподілених додатках, тим самим роблячи подальший внесок у економію енергії.

Перетворення на більш стійку операцію стосується змін у всіх сферах. Багато хто торкається основних процесів і, таким чином, ERP-системи. Мета сталого розвитку, таким чином, майже неможливо досягти без постійного програмного забезпечення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *