Аутентифікація FIDO2 тепер доступна безкоштовно для всіх клієнтів AirID

Certgate GmbH, один з провідних фахівців у галузі безпечних рішень для ІТ на робочому місці та член міжнародного Альянсу FIDO протягом багатьох років, оголосив про негайну, безкоштовну доступність аутентифікації FIDO2 для всіх середовищ смарт-карт з AirID.

Фізичні смарт-картки вже багато років забезпечують найвищий рівень безпеки та захисту в компаніях та державних установах на міжнародному рівні, але також потребують відповідної інфраструктури. Для спрощеної аутентифікації користувачів Альянс FIDO розробив додаткові відкриті процедури, такі як FIDO2, для безпечної аутентифікації.

AirID2 тепер вперше поєднує в собі обидві технології в одному пристрої, тобто дуже безпечні смарт-карти з сертифікатами і токенами FIDO2 можна використовувати разом і в той же час – додаткові токени FIDO легко зберігаються. Завдяки цій унікальній комбінації в світі, всі додатки FIDO2 стають автоматично доступними для всіх користувачів, компаній та державних установ, які використовують смарт-картки сьогодні.

Аутентифікація FIDO підтримується багатьма відомими компаніями, такими як Amazon AWS, Apple, Dropbox, DUO, Facebook, Google, Github, IBM, Microsoft, RSA, Salesforce та багатьма іншими. FIDO2, розширення U2F, є глобальним стандартом W3C і пропонує надійну і безпечну аутентифікацію без пароля.

Нова підтримка FIDO2 відразу доступна без розрахунку в області завантаження (www.airid.com/support) як оновлення програмного забезпечення для пристроїв AirID2 і працює незалежно від використовуваної смарт-картки. Це означає, що незалежно від того, чи використовує компанія JavaCards, CARDOS, TCOS, PIV, CAC або інші смарт-карти – просто вставте карту в зчитувач AirID 2 і негайно і бездротово доступна нова функція аутентифікації FIDO2 через BluetoothLE на комп’ютерах з WINDOWS10, подальші платформи знаходяться в підготовці. Додаткові токени FIDO більше не потрібні, заощаджуючи витрати та адміністративні накладні витрати.

Продукція AirID розроблена в Німеччині і «IT Security made in Germany». AirID2 поєднує в собі ідеальну апаратну безпеку з дуже високою простотою використання та автоматичним блокуванням пристроїв. Просто залиште смарт-карту з AirID2 в кишені, ремені або комірі і безпечно використовуйте програми. Коли користувач видаляється з робочої станції або пристрою, програми або пристрій автоматично блокуються.

Аутентифікація FIDO2 для AirID2 ідеально доповнює ініціативу FIDO Alliance щодо середовища на основі смарт-карток, таку як особисті ідентифікаційні картки (PIV) Директиви 12 про внутрішню безпеку США (HSPD-12), щоб розширити її додатковою гнучкою автентифікацією FIDO.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *