Актриса Ліз Баффо запускає власну колекцію ювелірних виробів та моди на телеканалі CHANNEL21

(Скринька для преси) (Ганновер, 12.03.21) Родинне коріння Баффо – в Гані, вона народилася в Бонні. Вона хоче побудувати місток між різними культурами і передати мирне співіснування різних культур. Тому їх бренд натхненний символічною мовою Adrinka, яка використовується в кот-д’Івуарі і Гані. Символами є витончені абстракції традиційних прислів’їв і приказок. З цього Ліз Баффо також випливає з самооцінки свого бренду: атінка – це як гарне бажання, яке людина несе з собою або любить бажати і передавати іншим. Символи з цієї мови можна знайти як в моді, так і в коштовностях колекцій Атінки.

«Ліз Баффо залучила команду моди та ювелірних виробів телеканалу CHANNEL21, щоб бути цікавою та уважною, – каже керуючий директор телеканалу «21» Клаус Скрипаль. – Вона надихнула команди своїми ідеями таким чином, щоб були створені різні, унікальні та ексклюзивні колекції».

Ліз Баффо вперше представить колекцію ювелірних виробів 15.03.2021 о 16.00 та 21.00 на боці модератора Андреа Рубіно-Санчеса. Разом з Елке Гофманом Баффо також буде показана нова колекція моди 16.03.2021 о 16.m. і 21.m.
CHANNEL21, що базується в Ганновері, Німеччина, є третім за величиною каналом домашнього шопінгу. Компанія продає і поширює повний спектр товарів від моди до краси, здоров’я та ювелірних виробів для побутових товарів та електроніки, через спеціально розроблені телешоппінгові виробництва та Інтернет. Заснована в 2001 році, CHANNEL21 в даний час доступна по всій країні через супутниковий, кабельний і DVB-T в 95 відсотках усіх німецьких телевізійних домогосподарств. На сьогоднішній день майже 6 мільйонів клієнтів вже обрали привабливий і постійно зростаючий асортимент продукції. Компанія входить до складу CHANNEL21 Holding AG.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *